پنجشنبه ، 27 دي 1397
روستاي سنگي سيمين
روستاي سنگي سيمين
روستاي سنگي وركانه
روستاي سنگي وركانه
دره مرادبيگ
دره مرادبيگ
باغ موزه دفاع مقدس
باغ موزه دفاع مقدس
برج بيد كرپه
برج بيد كرپه
آرامگاه بوعلي سينا
آرامگاه بوعلي سينا
آرامگاه باباطاهر
آرامگاه باباطاهر
حمام حاج آقا تراب
حمام حاج آقا تراب
 
توقف
کمينه   
Enter Title

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به  برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی ACD در همدان اظهار داشت: این نمایشگاه از روز 30 مردادماه تا روز 3 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی همدان دایر است.

علی قاسمی  با اشاره به اینکه نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی با حضور شرکت کنندگانی از 31 استان برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه متشکل از 160 غرفه است که از چندین کشور خارجی ، شهرهای جهانی ، شهرهای ملی و روستاهای ملی کشور نیز در این نمایشگاه غرفه دارند .

قاسمی بیان کرد: با استفاده از فرصت انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در کنار دیگر رویدادهای همدان 2018 تلاش بر این بود که نمایشگاه شهرهای جهانی صنایع‌دستی نیز در استان برگزار شود.

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه پیشنهاد داده شد تا نمایشگاه صنایع‌دستی با حضور شهرهای جهانی صنایع‌دستی در استان همدان برگزار شود، عنوان کرد: این پیشنهاد پذیرفته شده و شهرهای جهانی صنایع‌دستی در این نمایشگاه حضور دارند.

قاسمی با تأکید بر اینکه از 10 کشور عضو شورای جهانی صنایع دستی شرق آسیا در این نمایشگاه حضور دارند، تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه در کنار رویداد همدان 2018 عرضه و معرفی صنایع‌دستی استان است./تسنیم