پنجشنبه ، 27 دي 1397
روستاي سنگي سيمين
روستاي سنگي سيمين
روستاي سنگي وركانه
روستاي سنگي وركانه
دره مرادبيگ
دره مرادبيگ
باغ موزه دفاع مقدس
باغ موزه دفاع مقدس
برج بيد كرپه
برج بيد كرپه
آرامگاه بوعلي سينا
آرامگاه بوعلي سينا
آرامگاه باباطاهر
آرامگاه باباطاهر
حمام حاج آقا تراب
حمام حاج آقا تراب
 
توقف
کمينه   
Enter Title

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اعلام این خبر گفت : ادامه کمپین تبیلیغاتی همدان ۲۰۱۸ از سوی سازمان میراث فرهنگی در اتوبان های کلان شهر اصفهان در حال اجرا است .  علی مالمیر گفت : پس از انجام  تبلیغات شهری در کلانشهرهای گردشگر پذیر همچون تبریز رد پای تبلیغات شهری از این رویداد به مقاصد دیگر کشوری کشیده شد.   مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری همدان با عنوان این مطلب گفت : در حال حاضر بیلبورد تبلیغی رویدادهمدان ۲۰۱۸ در ایل_گلی_تبریز نصب شده است و البته موارد دیگر تبلیغات در کلانشهر دیگر در دست انجام است .

علی مالمیر افزود :  قطارهای رجاء در مسیر کلان شهرهای مشهد، تبریز، اهواز، شیراز، یزد و همدان نیز برای نخستین بار در تاریخ گردشگری همدان میزبان تبلیغات همدان ۲۰۱۸ خواهند بود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از تبلیغات داخل استانی و کشوری رویداد همدان ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: قطارهای رجاء در مسیر کلان شهرها برای نخستین بار میزبان تبلیغات همدان ۲۰۱۸ خواهند .

مالمیر  با اشاره به تبلیغات کشوری رویداد همدان ۲۰۱۸ اظهار کرد: پس از طراحی پوستر همدان ۲۰۱۸ توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان و همکاری سازمان زیباسازی، بیلبوردهای شهر ،  میزبان این اثر شدند.

وی ادامه داد: پس از اجرای تبلیغات همدان۲۰۱۸ در ۸۲ نقطه مترو تهران، به زودی و به همت سازمان میراث فرهنگی قطارهای رجاء در مسیر کلان شهرهای مشهد، تبریز، اهواز، شیراز، یزد و همدان نیز برای نخستین بار در تاریخ گردشگری همدان میزبان تبلیغات همدان ۲۰۱۸ خواهند بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان یادآور شد: بیلبوردهای تبلیغاتی رویداد همدان ۲۰۱۸ به منظور تبلیغات گردشگری و معرفی این رویداد در سطح گسترده کشوری در کلان شهرهای بزرگ کشور همانند، تهران، مشهد، رشت، انزلی، تبریز و اصفهان از هفته آینده به اجرا در خواهند آمد.وی اضافه کرد: با تبلیغات گسترده‌ امیدواریم بتوانیم این رویداد و جاذبه‌های گردشگری همدان را در سطح کشور معرفی کنیم تا گردشگری همدان بتواند در مسیر اصلی خود قرار گیرد.

مالمیر بیان کرد: تبلیغات این چنینی در سطح کشور، برای نخستین بار است که رخ می‌دهد و ما هر چه بیشتر و محکمتر در این مسیر گام بر خواهیم برداشت.  

وی با اشاره به تبلیغات همدان ۲۰۱۸ در جاده‌های پرتردد و چند مسیر پرتردد قطار خاطرنشان کرد: در تابستان امسال نیز در اجرای برنامه‌ها و جشنواره‌های مختلف به تبلیغات رویداد همدان ۲۰۱۸ پرداخته خواهد شد.