يکشنبه ، 29 مرداد 1396
روستاي سنگي وركانه
روستاي سنگي وركانه
روستاي سنگي سيمين
روستاي سنگي سيمين
دره مرادبيگ
دره مرادبيگ
باغ موزه دفاع مقدس
باغ موزه دفاع مقدس
آرامگاه بوعلي سينا
آرامگاه بوعلي سينا
آرامگاه باباطاهر
آرامگاه باباطاهر
برج بيد كرپه
برج بيد كرپه
حمام حاج آقا تراب
حمام حاج آقا تراب
 
توقف
کمينه   
Enter Title


پيام نوروزي مدير كل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان همدان

طبيعت اين آينه گردان جمال دوست با رويشي دوباره جاني تازه مي گيرد و رخسارش از شادي مي شكفد ، هزار دستان به هزار دستان دلربائي مي كنند و ما نيز همگام با كائنات از معاد طبيعت عبرت مي گيريم و شور زميني را با عطش آسماني پيوند مي زنيم به همين مناسبت حلول سال نو را به حضورتان تبريك عرض نموده ، طبق ها ئي از  گلهاي بهاري را به پيشگاهتان تقديم مي داريم . متواضعانه و فروتنانه مقدمتان را به استان تاريخي همدان گرامي ميداريم .

 ((سفر به همدان، سفر به عمق تاريخ است )) ،  بنا براين در نوروز امسال نوروزي متفاوت را  همراه  با جاودانه كردن آداب و رسوم و  آئين هاي ارزشمند مردم كشورمان تجربه مي كنيم . در آغاز سال جدید آرزوی ما برای مردم ايران  ، زندگی در كشوري ، زیبا ، ایمن ، شاد ، آباد و توسعه یافته است.

از اينكه همدان را براي سفر انتخاب نموديدتشكر مي نماييم اميدواريم  بتوانيم ساعاتي خوش و سر شار از خاطرات زيبا وبه يادماندني را در استان برايتان رقم بزنيم، با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر ، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال

 

علي مالمير

مدير كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان همدان

دبير ستاد اجرائي خدمات سفر استان همدان